Pszczółka
poleca
w sierpniu
produkty promocyjne
Kosiarka spalinowa z napędemmore_vert839,90zł
Kosiarka spalinowa z napędemclose

DED8720-43L szerokość koszenia 43cm 6 wysokości koszenia silnik Loncin 2,4kW 139cc

Kwazar opryskiwacz Orion 3Lmore_vert147zł
Kwazar opryskiwacz Orion 3Lclose

Opryskiwacz Kwazar Orion Super to specjalistyczny opryskiwacz przystosowany do nawet najbardziej wymagających prac. Sprawdzi się zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Za jego pomocą można dokonać oprysków w sadach, na działkach, w ogrodzie, na działce, uprawach warzywnych, szkółkach leśnych i roślin ozdobnych.

Wertykulator Dedra DED8705more_vert410zł
Wertykulator Dedra DED8705close

Wertykulator dedra DED8705 z funkcją aeracji znajduje zastosowanie w ryciu gleby w małych i średnich ogrodach. Służy do napowietrzania, odżywania i nawadniania gleby pod trawnikiem, przez co ma ona zapewnione lepsze warunki do rozwijania się. Dwie osie z kołami zwiększają komfort podczas posuwania urządzenia do przodu. Urządzenie zasilane jest elektrycznie, co przekłada się bezpośrednio na jego cichą pracę.

Kora iglasta Sobex more_vert10,49zł
Kora iglasta Sobex close

Kora iglasta łączy w sobie różne frakcje kory sosnowej. Służy do poprawy właściwości fizycznych i chemicznych gleby, utrzymuje wilgoć, zapewnia właściwe pH, jak również stałą temperaturę w podłożu. Pełni również funkcję dekoracyjną.

Ziemia uniwersalna 50L more_vert13zł
Ziemia uniwersalna 50L close

Produkt przygotowany z wyselekcjonowanych torfów, ziemi kompostowanej, kory sosnowej mielonej kompostowanej i piasku drenażowego. Wzbogacony wysokowydajnym nawozem mineralnym stwarzającym idealne warunki do wzrostu, obfitego kwitnienia i rozwoju roślin przez długi czas.

Ziemia do roślin kwaśnolubnych 50Lmore_vert13,50zł
Ziemia do roślin kwaśnolubnych 50Lclose

Specjalne gotowe podłoże przeznaczone do uprawy roślin kwaśnolubnych ze szczególnym uwzględnieniem wrzosów, azalii, rododen-dronów oraz innych drzew i krzewów iglastych. Odpowiednio dobrana lekka struktura podłoża oraz odpowiednio dobrane składniki pokarmowe stwarzają bardzo dobre warunki do wzrostu i intensywnej barwy roślin.

Sekator nożycowy do gałęzi more_vert83,15zł
Sekator nożycowy do gałęzi close

Dwuręczny sekator typu By-Pass 80A022 Dedra to wygodne w obsłudze narzędzie, które jest polecane do cięcia żywych zielonych gałęzi o maksymalnej średnicy 35mm. Dzięki teleskopowym ramionom użytkownik może łatwo sięgać do gałęzi położonych w różnych partiach drzew. Sekator posiada przekładnię zapewniającą wysoką siłę nacisku, co przekłada się na zwiększoną skuteczność.

Nożyce do żywopłotu more_vert44,77zł
Nożyce do żywopłotu close

Nożyce do żywopłotu 80A042 marki DEDRA. Nożyce o długości ostrzy 25 cm i długości całkowitej 62 cm. Ostrza faliste pokryte teflonem zapewniają wytrzymałość i łatwość cięcia. Uchwyt aluminiowy.

Piła łańcuchowa 40cm 2x18V SAS+ALLmore_vert583zł
Piła łańcuchowa 40cm 2x18V SAS+ALLclose

Piła łańcuchowa DED7195V to urządzenie przeznaczone do cięcia drewna. Idealnie sprawdzi się podczas majsterkowania, prac w ogrodzie czy sadzie lub podczas prac dekarskich. Prowadnica o długości 406 mm pozwala przecinać drewno do 380 mm średnicy. Prędkość obrotowa 8000/min oraz prędkość łańcucha 15 m/s przekłada się na szybkie i efektywne cięcie drewna.

Dmuchawa do liści 18V more_vert121,60zł
Dmuchawa do liści 18V close

Dmuchawa akumulatorowa DED7094 marki DEDRA to urządzenie przeznaczone do przedmuchiwania liści, skoszonej trawy czy śmieci z chodników, pojazdów lub ścieżek. Prędkość strumienia powietrza 210 km/h pozwala na efektywną pracę bez potrzeby schylania się. Uchwyt pokryty gumą poprawia komfort pracy. Przechowywanie i transportowanie ułatwia składana konstrukcja. Model bez akumulatora i ładowarki.

Nożyce do żywopłotu more_vert215,60zł
Nożyce do żywopłotu close

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu DED7092 Dedra ułatwią z pewnością pielęgnację krzewów w przydomowym ogrodzie. Do ich zasilania potrzebny jest akumulator litowo-jonowy 18V z serii SAS+ALL, który będzie pasować też do innych urządzeń z tej linii. Dzięki pracy bezprzewodowej nożycami można swobodnie i wygodnie manewrować podczas przycinania gałązek. Dzięki długiej listwie z ostrzami wycinanymi laserowo cięcie będzie szybkie i efektywne.

Kwazar opryskiwacz plecakowy 15Lmore_vert255zł
Kwazar opryskiwacz plecakowy 15Lclose

Profesjonalne urządzenie do aplikacji płynnych środków ochrony roślin w sadach, na plantacjach roślin ozdobnych, w szkółkach i na plantacjach leśnych oraz wszelkiego rodzaju dużych uprawach ogrodniczo-rolnych. Zaprojektowany z zachowaniem zasad ergonomii, jest bezpieczny i wygodny w użytkowaniu.

Cell-fast wózek na wąż 1/2 60mmore_vert102,24zł
Cell-fast wózek na wąż 1/2 60mclose

Wózek na wąż ALUPLUS to produkt marki Cellfast, który ułatwia przechowywanie i przenoszenie węża ogrodowego. Wąż jest zawsze równo zwinięty i nie plącze się. Wózek przeznaczony jest dla węży o średnicy 1/2'' i max. długości 60m.

Cell-fast stojak na wąż 1/2 60mmore_vert81,80zł
Cell-fast stojak na wąż 1/2 60mclose

Stojak na wąż ALUPLUS to produkt marki Cellfast, który ułatwia przechowywanie i przenoszenie węża ogrodowego. Wąż jest zawsze równo zwinięty i nie plącze się. Stojak przeznaczony jest dla węży o średnicy 1/2'' i max. długości 60m.

Trawa na miejsca nasłonecznione 5kg EKODRAPOLmore_vert120zł
Trawa na miejsca nasłonecznione 5kg EKODRAPOLclose

Mieszanka traw przeznaczona na gleby ubogie w składniki o małej żyzności i niskim poziomie wody gruntowej. Specjalnie dobrane, najwyższej jakości gatunki traw o małych wymaganiach i dobrze rozwiniętym systemie korzeniowym, doskonale zachowują się w trudnych warunkach siedliskowych. Ta wyjątkowa mieszanka pozwala, aby murawa miała ładny, zielony kolor i zwartą darń, nie jest wymagająca pod względem nawożenia i toleruje rzadsze podlewanie.

Trawa sportowa 5kg EKODRAPOLmore_vert114zł
Trawa sportowa 5kg EKODRAPOLclose

Specjalistyczna mieszanka nasion traw gazonowych, która przeznaczona jest do obsiewania powierzchni sportowych, rekreacyjnych oraz wszystkich innych powierzchni, które są intensywnie użytkowane. Mieszanka traw o podwyższonym stopniu odporności na uszkodzenia, łatwo regenerujących się oraz takich, których zapewniają intensywny, soczysty, zielony kolor dając gwarancję trwałości, estetycznego wyglądu oraz satysfakcji użytkowania zarówno przez sportowców jak również amatorów.

Grill prosty MG648more_vert335zł
Grill prosty MG648close

Grill prostokątny Mastergrill MG648 przeznaczony do zastosowań profesjonalnych. Posiada dwa ruszty, umożliwiające jednoczesne grillowanie na 2 wysokościach. Sprzęt wyposażony w koła dla łatwego transportu oraz w dolną półkę. Ma wysokość 95 cm, jest wytrzymały i stabilny.

Grill gazowy - kamienie lawy (11993)more_vert495zł
Grill gazowy - kamienie lawy (11993)close

Grill gazowy wykonany z lakierowanej blachy stalowej; moc 5,5 kW (1 x 5,5 kW); podwójny palnik ze stali szlachetnej o wydłużonej trwałości umożliwiający niezależną regulacje mocy dla lewej i prawej części paleniska; palnik boczny do gotowania 2,5 kW; emaliowany ruszt grillowy i do podgrzewania; ruszt lawowy; wskaźnik temperatury w pokrywie i duże okienko rewizyjne; półka boczna (x1); zapalnik piezo elektryczny w przycisku; podstawa jezdna na 2 kółkach; pracuje z wykorzystaniem kamieni lawy; dołączony wąż, reduktor ciśnieniowy, kamienie lawy; powierzchnia grillowania 48 x 37 cm - odpowiedni dla około 8 osób.

Grill gazowy California more_vert638zł
Grill gazowy California close

Grill gazowy California jest wykonany z lakierowanej proszkowo blachy stalowej; podstawa jezdna na 2 kółkach; moc 8,7 kW (3 x 2,9 kW); 3 niezależne palniki tubowe ze stali nierdzewnej o wydłużonej trwałości; palnik boczny do gotowania 2,5 kW; aluminizowane deflektory/osłony palników.

Robot kosząco-mulczujący 28V 4Ahmore_vert2847,20zł
Robot kosząco-mulczujący 28V 4Ahclose

Robot koszący posiada wbudowany 28V akumulator o pojemności 4Ah, pozwalający na skoszenie do 1500m2 trawnika. Robot porusza się w obrysie powierzchni oznaczonej dołączoną do robota linką. Linka pozwala na dokładne wytyczenie granicy obszaru roboczego chroniąc fragmenty ogródka przed robotem mulczującym. Układając linkę należy zwrócić uwagę aby nie tworzyć ostrych kątów lub kątów 90 stopni, a zakręty stopniować. Pozwala to robotowi na jeszcze skuteczniejszą pracę, tak abyś Ty mógł cieszyć się zawsze pięknym i zadbanym trawnikiem. Do pierwszego uruchomienia robota koszącego nie wymagane jest wstępne przygotowanie trawnika.

Fiskars siekiera rozłupująca X17more_vert217zł
Fiskars siekiera rozłupująca X17close

Efektywne wykorzystanie wymaga pewnej wprawy. Siekiera rozłupująca nowej generacji – 4 generacja siekier marki Fiskars. Struktura rączki gwarantuje lepszą kontrolę podczas pracy, a większy obszar z tworzywa umożliwia pewniejszy chwyt. Wyprofilowane zakończenie trzonka chroni przed wyślizgnięciem się narzędzia podczas pracy. Głowica w kolorze srebrnym dodaje narzędziu bardziej atrakcyjnego wyrazu i sprawia, że zadrapania są mniej widoczne.

Piła kabłąkowa 600mmmore_vert29,90zł
Piła kabłąkowa 600mmclose

Piła kabłąkowa marki DEDRA przeznaczona do drewna. Produkt stanowi niezastąpione wyposażenie każdego warsztatu.

Podkaszarka aku 18V DED7090more_vert160,90zł
Podkaszarka aku 18V DED7090close

Podkaszarka akumulatorowa DED7090 to urządzenie przeznaczone do koszenia i pielęgnowania trawników. Sprawdzi się idealnie w trudno dostępnych miejscach, przy obrzeżach czy płotach. Średnica koszenia wynosi 300mm, grubość żyłki 1,6mm oraz prędkość obrotowa 8500 obr/min zapewnia skuteczne i szybkie koszenie. Urządzenie posiada teleskopową rękojeść, uchwyt pomocniczy regulowany w kilku płaszczyznach. Regulowany kąt nachylenia głowicy oraz lekka konstrukcja wpływają na komfort pracy. Blokada włącznika zabezpieczająca przed przypadkowym włączeniem.

Pilarka łańcuchowa DED8699more_vert296,50zł
Pilarka łańcuchowa DED8699close

Piła DED8699 nie jest przeznaczona do cięcia pni, ścinania drzew i podobnych czynności.

NAC odkurzacz do liści 3000Wmore_vert145zł
NAC odkurzacz do liści 3000Wclose

Firma NAC należy do wiodących na świecie producentów elektronarzędzi i akcesoriów. Zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów przeznaczonych do użytku domowego do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle.

Podkaszarka elektryczna 500W more_vert143,50zł
Podkaszarka elektryczna 500W close

Lekka podkaszarka wyposażona w aluminiowy, teleskopowy trzonek oraz funkcję precyzyjnego przycinania brzegów trawnika. DANE TECHNICZNE: Zasilanie: 230V / 50 Hz Moc silnika: 500 W, 10000 obr./min Średnica koszenia: 30 cm, grubość żyłki: 1,4 mm Regulowana długość trzonka: 97-118 cm Waga: 2,75 kg.

Kwazar lanca teleskopowa 3mmore_vert78,50zł
Kwazar lanca teleskopowa 3mclose

Metrowa lanca teleskopowa przeznaczona jest do wykonywania zabiegów ochronnych drzew. Przydaje się wszędzie tam, gdzie standardowa lanca jest zbyt krótka (powala na pracę bez użycia drabiny). Spiralny wężyk lancy opleciony jest dookoła, dzięki czemu unika się splątania podczas pracy. Lanca zakończona jest końcówką wygiętą pod kątem 45 stopni, wyposażoną w dyszę wirową typu HC. Lanca pasuje do wszystkich opryskiwaczy ciśnieniowych i plecakowych, z wyłączeniem serii Venus. Podłącza się ją w miejsce standardowej rękojeści. Nie przewodzi prądu elektrycznego.

Donica Malwa Eco 30cmmore_vert39,30zł
Donica Malwa Eco 30cmclose

Donica Malwa marki Lamela jest to doniczka, która ma wiele zastosowań - może pełnić funkcję doniczki, osłonki lub wazonu na kwiaty. Prosty, okrągły kształt osłonki dodaje wnętrzu nowoczesnego charakteru i elegancji. W zestawie z wewnętrznym wkładem. Osłonka jest produktem ekologicznym wykonanym z tworzywa sztucznego z dodatkiem pyłu drzewnego.

Doniczka JUKA Dłuto 30cm more_vert49,50zł
Doniczka JUKA Dłuto 30cm close

Donica LAMELA Juka składa się z dwóch części (doniczkę wkłada się do osłonki). Nowoczesne wzornictwo i kolorystyka sprawi, że będzie pasowała do każdego wnętrza lub ogrodu. Do wykonania zastosowano najlepsze materiały. Jest odporna na promienie UV oraz mrozoodporna. Pomiędzy doniczką a osłonką jest przestrzeń, która zapobiega przelaniu i równocześnie zapewnia odpowiednią wilgotność korzeniom. Wyjmując doniczkę, osłonkę możemy użyć jako wazon do kwiatów ciętych.

Naturalny nawóz do borówek 1kg Ziemovit more_vert21zł
Naturalny nawóz do borówek 1kg Ziemovit close

Naturalny nawóz do borówek jest nawozem produkowanym z wyselekcjonowanych frakcji roślin motylkowych oraz zmielonej wełny owczej. Ten unikalny skład pozwala na dostarczenie krzewom borówki potrzebnych składników pokarmowych w łatwo przyswajalnej formie. W trakcie rozkładu nawozu w glebie, składniki pokarmowe uwalniane są stopniowo, co zapewnia ich optymalne wykorzystanie przez rośliny i zapobiega ich wymywaniu

Naturalny nawóz do truskawek 1kg Ziemovit more_vert17,50zł
Naturalny nawóz do truskawek 1kg Ziemovit close

Nawóz organiczny do truskawek jest nawozem produkowanym z wyselekcjonowanych frakcji roślin motylkowych bogatych w naturalne składniki pokarmowe. Zawarty w nim azot pochodzenia naturalnego stopniowo odżywia rośliny zapewniając ich optymalne wykorzystanie przez rośliny i zapobiegając ich utracie. Zwartość magnezu wspomaga fotosyntezę zwiększając witalność i zdrowotność roślin.

Aktualności
Pogoda nie rozpieszcza, a my tęsknimy za słońcem... mamy w ofercie śliczne kwiaty, które choć na chwilę przypominają, że jest Wiosna...

(...)

Czytaj więcej
poznaj dostawców PSZCZÓŁKI
Zobacz produkty Majster
Marka Majster - produkty najwyższej jakości
Dostępne w marketach Pszczółka
Porady
i inspiracje
Jak nie popełnić błędu przy zakupie kosiarki spalinowej?
Przeanalizujmy to na konkretnym przykładzie

Postaramy się zdradzić kilka sekretów, które pomogą dokonać właściwego wyboru, gdy decydujemy się na poniesienie tak znaczącego dla domowego budżetu wydatku, jakim jest zakup kosiarki(...)

Czytaj więcej